CENNIK DLA WYCIECZEK

CENA POKAZÓW LUB WYSTAWY WYNOSI: 10 ZŁ OD OSOBY ZA GODZINĘ ZAJĘĆ

CENA WARSZTATÓW WYNOSI: 12 ZŁ OD OSOBY ZA GODZINĘ ZAJĘĆ

WARSZTATY W ZESTAWACH ZA 30 I 40 ZŁ KOSZTUJĄ 10 ZŁ OD OSOBY

WSZYSTKIE TYPY ZAJĘĆ TRWAJĄ GODZINĘ.

WSTĘP WOLNY: NAUCZYCIELE, KIEROWCY, OPIEKUNOWIE WYCIECZEK SZKOLNYCH.

MAŁE GRUPY: Jeżeli ilość dzieci w grupie jest mniejsza niż 25 osób zajęcia kosztują 250 zł za godzinę. Jest to próg rentowności zajęć.

PONIŻEJ PRZYKŁADOWE ZESTAWY ZAJĘĆ. ZAJĘCIA W ZESTAWACH MOŻNA WYMIENIAĆ:

MAKSYMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW: ok. 70 OSÓB /jeden pełny autokar/ istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć dla 120 osób /dwa autokary jednocześnie/ wtedy dzieci dzielimy na dwie grupy i prowadzimy zajęcia na dwóch salach równolegle.

JEDNA WYCIECZKA NARAZ: Obsługujemy tylko jedną grupę naraz, czyli na sali jest tylko jedna wycieczka. Terminy trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem, najłatwiej przyjechać w środku roku szkolnego, pod koniec roku ilość wolnych terminów szybko maleje.

ANIMATOR: W cenę biletu grupowego wliczony jest animator, czyli przewodnik prowadzący zajęcia oraz wykonujący doświadczenia. Zajęcia są w pełni animowane, czyli cały czas zajmujemy się dziećmi, tłumacząc i wykonując eksperymenty.

NAUKOTECHNIKA to zamknięty budynek, ogrzewany zimą, wyposażony w sanitariaty, zajęcia odbywają się przez cały rok bez względu na stan pogody, temperaturę i porę roku. Jedna duża sala uniemożliwia dzieciom zgubienie się i ułatwia kontrolę nad grupą.