W SKŁAD WYNAJMU WCHODZI:


- INTERAKTYWNE STANOWISKA NAUKOWE - Wystawa składa się z około 20 stanowisk naukowych, na których odwiedzający mogą samodzielnie robić eksperymenty, rozwiązywać zagadki logiczne i bawić się iluzjami optycznymi.


- TABLICE Z ILUZJAMI OPTYCZNYMI - Są to rozkładane tablice, z zagadkami i iluzjami optycznymi. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dorośli lubią zagadki liczbowe, a małe dzieci tablice pozorujące ruch.


- POKAZY Z CIEKŁYM AZOTEM I ANIMACJA - O wyznaczonych godzinach lub gdy zbierze się większa grupa osób robimy pokazy z ciekłym azotem. Ciekły azot robi ogromne wrażenie na wszystkich odwiedzających, ponieważ nie stykamy się z nim w życiu codziennym. Na wystawie nikt nie zostaje sam dla siebie, cały czas tłumaczymy i zabawiamy odwiedzających.


- GDZIE JEŹDZIMY ? - Wszędzie tam gdzie ludzie potrzebują nietypowych form rozrywki i są ciekawi świata. Pokazy organizujemy w pawilonach wystawowych, galeriach handlowych, parkach rozrywki. Jeździmy również na festyny regionalne, dni nauki, eventy firmowe, festiwale rzeźb lodowych. Robimy zajęcia latem i zimą, ponieważ w lecie schładzamy przegrzanych słońcem a zimą świetnie wpisujemy się w klimat świąt.


- JAK TO WYGLĄDA ? - Nasza wystawa jest lekka i modułowa dzięki czemu jest prosta i szybka w montażu. Całość jest obsługiwana przez 2 - 4 osoby, z reguły jest to dwóch animatorów i jedna lub dwie osoby do pomocy. Przechodzące osoby mogą cały czas bawić się zagadkami i oglądać iluzje optyczne. Możemy robić krótkie pokazy z przerwami przez cały dzień lub kilka całogodzinnych o wyznaczonych porach.


- ADAPTACJA -  Jesteśmy w stanie przystosować się do każdego rodzaju pomieszczenia, może to być długi korytarz, mała klasa, duże audytorium, sala gimnastyczna, boks wystawowy. Za każdym razem aranżujemy dostępną przestrzeń tak aby była jak najbardziej przystępna dla uczestników pokazu.


- UNIWERSALNOŚĆ – Nasza wystawa jak i pokazy z ciekłym azotem są dostosowane do każdego wieku odbiorców, od małych przedszkolaków poprzez licealistów aż po osoby dorosłe. Dla najmłodszych pokaz z ciekłym azotem to mnóstwo fajnego dymu i wybuchów, czyli dużo radości. Dla starszych to nauka i uzupełnienie teorii wyniesionej ze szkoły. Dla dorosłych ciekły azot to ciekawostka, czyli płyn, który mało kto widział na żywo.


- NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ – Nasze zajęcia to nie tylko ciekawa forma rozrywki, ale również sposób uczenia dzieci w formie zabawy. Nauka jest szczególnie ważna dla rodziców gdyż dbają oni o prawidłowy rozwój swoich pociech. Na pokazie staramy się przekazać uczniom jak najwięcej wiedzy z zakresu stanów skupienia, kriogeniki, właściwości fizycznych ciał oraz ich zachowania w niskich temperaturach.

CENA:

PROSIMY O KONTAKT W SPRAWIE WYCENY WYNAJMU WYSTAWY I POKAZÓW

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura