GRUPY 25 OSÓB LUB MNIEJ:

ZAJĘCIA KOSZTUJĄ 300 ZŁ ZA JEDEN BLOK TEMATYCZNY

To znaczy, że 20 osobowa grupa, która przyjedzie do nas na 2 godziny zajęć zapłaci 600 zł za całość, ponieważ taki jest próg rentowności zajęć.

GRUPY POWYŻEJ 25 OSÓB:

WSZYSTKIE TYPY ZAJĘĆ TRWAJĄ GODZINĘ. 

WSTĘP WOLNY: NAUCZYCIELE, KIEROWCY, RODZICE, OPIEKUNOWIE, itp.

MAKSYMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW: ok. 60 OSÓB /jeden pełny autokar/ istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć dla 120 osób /dwa autokary jednocześnie/ wtedy dzieci dzielimy na dwie grupy i prowadzimy zajęcia na dwóch salach równolegle.

DLA KOGO TO JEST ? PRZEDSZKOLA, PODSTAWÓWKI, GIMNAZJA, LICEA, DOROŚLI. Nasze zajęcia są uniwersalne, ponieważ za każdym razem prowadzący dostosowuje poziom prowadzenia zajęć do wieku odbiorców. Dla dzieci są bajki a dla większych fizyka.

JEDNA WYCIECZKA NARAZ:Obsługujemy tylko jedną grupę naraz, czyli na sali jest tylko jedna wycieczka. Terminy trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem, najłatwiej przyjechać w środku roku szkolnego, pod koniec roku ilość wolnych terminów szybko maleje.

ANIMATOR: W cenę biletu grupowego wliczony jest animator, czyli przewodnik prowadzący zajęcia oraz wykonujący doświadczenia. Zajęcia są w pełni animowane, czyli cały czas zajmujemy się dziećmi, tłumacząc i wykonując eksperymenty.

NAUKOTECHNIKA to zamknięty budynek, ogrzewany zimą, wyposażony w sanitariaty, zajęcia odbywają się przez cały rok bez względu na stan pogody, temperaturę i porę roku. Jedna duża sala uniemożliwia dzieciom zgubienie się i ułatwia kontrolę nad grupą.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial